Březen 2008

Bleskovka č.15-KONEC

17. března 2008 v 17:10 | kiki |  Bleskovky
1.)Ahojda
2.)Jak se dnes máš?
3.)Máš nějaký zvíře?
4.)Chodíš na nějakej kroužek?
5.)Klikni v anketě.
6.)Co na diplom?
7.)Tak pa pa pa

Diplomy za 14.bleskajdu

16. března 2008 v 10:43 | kikina |  Diplomy
toď vše

Let´s dance

15. března 2008 v 19:39 | Kikísek |  Filmy
Let’s Dance - Step up
Originální název: Step up Motto: Každý si zaslouží šanci následovat své sny… ale někteří lidé mají jen jeden pokus.... Typ filmu: Drama, Milostný Rok výroby: 2006 Hrají: Chaning Tatum,Jenna Dewan Popis: Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?

Bleskovka č.14-KONEC

14. března 2008 v 21:51 | kiki |  Bleskovky
1.)čauky..
2.)jak pak se máme?
3.)klikni v anketě
4.)kolikátej to byl hlas
5.)jakej je tvůj oblíbenej herec
6.)jaká je tvoje oblíbená herečka?
7.)Co na diplom?
8.)pa

Diplomy za 13. bleskajdu

14. března 2008 v 21:47 | kiki |  Diplomy
no a to je vše

Moje sedmá cennka

14. března 2008 v 21:18 Moje cenny
moj další diplůmek

Moje šestá cennka

14. března 2008 v 14:53 Moje cenny
můj diplůmek...

US5-obrázky

13. března 2008 v 17:49 Skupiny

Us5

10. března 2008 v 19:57 | kiki |  Skupiny
O skupině....
US5 - německo-americká skupina, kterou má na svědomí Lou Pearlman. Složil ji z vítězů televizní reality show "Big In America" Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala. Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem "Maria". Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005" (Objev roku 2005).
"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá jen chlapecké skupiny? "Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny. Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako,Backstreet Boys N*Sync, LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé. Pearlmanovi "chlapci" už prodali přes 65 milionů alb a s přidáním US5 mnohem více miliónů.
US5 se zkládá z: Michaela a Chrise oba Němci),Jave (Brit) a dvou Američanů- Richieho a Izzyho. Skupina nyní žije v Berlíně a pracuje s významným berlínským producentským duetem Mikem Michaelsem a Markem Dollarem z Triple M- Music. Michaels a Dollar se pyšní chlapci:" Každý z nich je velmi muzikálně i tanečně nadaný a společně jsou neporazitelní".
nový člen Vincent Thomas nahradil Mikel, protože odešel. Vincemu je 15.
Členové skupiny...
Richie, Izzy, Jay, Chris a Michael jsou členové skupiny Us5.Když udělali svou první písničku Maria určitě neměli ani ponětí že za tenhle song dostanou platinovou desku. Celkem rychle se stali slavnými. Dá se říct, že se to stalo přes noc.
Christopher Richard Stringini (Richie)
Datum narození:28.11.1988
Místo narození: Wheaton IL
Výška: 173 cm
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modrá
Už od 4 let se Richie objevuje na jevišti a už má za sebou pár rolí v muzikálech,věnuje se sportu a zahrál si v americkém filmu "rule number one".Richie byl na rozpacích a nevěděl jestli se má rozhodnout pro svou úspěšnou hereckou kariéru nebo pro US5.Dal přednost US5, a tak ukončil školu.Teď se může naplno věnovat zpěvu-koncertovat.Richie je velmi energetický a je největší komik z US5.Rád napodobuje kluky ze skupiny.Stal se největším miláčkem dívek z celé skupiny-A Richie si to velmi užívá.O svých fanynkách říká,že jsou cool a sladké.Richie je stále více ctižádostivý a chce ze sebe vydat co nejvíce.Richie potřebuje stálý kontakt se svou rodinou, kterou nadevše miluje.Jeho rodina ho podporuje a motivuje-dává mu sílu.Richie má staršího bratra.
Christopher Watrin
Daum narození: 7.8.1988
Místo narození: Koln
Výška:178 cm
Barva vlasů: Blond
Barva očí: Modrá
Chris si pomocí US5 splnil svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování, fotí nejradějí lidi.Jeho největším snem je stát na podiu. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě.A chce zůstat stále takový,jaký je.Chris se musel po vítězství v Big In America rozhodnout:Jeho přítelkyně nebo kariéra,dal přednost kariéře s US5 a udělal dobře.Mezi jeho oblíbené sporty patří surfování a volleyball.Chris pochází z velkého rodinného domu a bydlí stále s rodiči(Pokud neni zrovna s US5).Jeho maminka je učitelka a tatínek prodavač.Kariéra jeho táty ho velmi inspirovala a proto by chtěl být s US5 absolutní hvězda.Chris má 20-ti letou sestru Efu, která studuje jazyky a kulturní zboží v Bayernu. Chris momentálně chodí ještě do školy.
Izzy Gallegos
Datum narození: 19.10.1983
Místo narození: Orlando, Florida
Výška: 173 cm
Barva vlasů: červené dredy
Barva očí: Hnědá
Od 15 let se Izzy věnuje muzice.
Izzy už dříve vystupoval se sklupinou EXACT,se kterou zpíval a tancoval.Dokonce byli předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson.Později se stal členem komerční skupiny US5.Bydlí s klukama ze skupiny ve společnym WG Domě.Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník-salta patří k jeho tanečnímu stylu.Izzy hraje skvěle na kytaru.Má čtyři piercingy a 13 tetování.Jeho dredy pro něj mají náboženský význam,nikdy by se s nimi nemohl rozloučit.Dřívější milovník věčírků,dnes dělá vše pro kariéru US5 a žije pro ní.Izzy je nadaný ne jen po pěvecké a taneční stránce-je i velmi tvořivý.Má talent pro skládání básní-na které si vždy čas najde..Izzy umí i bojové sporty.Je velmi emotivní.Jako jediný z US5 má Izzy přítelkyni.Poprvé se dostal do Evropy až s US5,momentálně žije s klukama ze skupiny v Berlíně ve WG Domě,dřívě žil v Kalifornii,kde má super přátele.Izzy má dva sourozence.Má 16-ti letou sestru a 15-ti letého bratra
Jay Khan
Datum narození: 31.3.1982
Místo narození: Orlando, Florida
Výška: 188 cm
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Bylo, nebylo před US5
Jay se začal věnovat profesně muzice, když na jeho dveřích ve studiu zaklepal jeden z nejúspěšnějších berlínských producentů společnosti Triple M- Music. Výsledek byl velice úspěšný sedm let pracoval společně s producenty Mikem Michaelsem a Markem Dollarem. Jay byl zavřený ve studiu celé dny, nahrával a psal nové songy a dával dohromady nové návrhy. Jeho doposud nejúspěšnějším songem je "Schick mir ´nen Engel" zvítězila s nim skupina Overground, prodali více než 250.000 nosičů a dávali o sobě vědět snad v každé hitparádě.Jay je velkým profesionálem, ví co potřebuje a vše dělá se 100% nasazením. Momentálně je pro něj nejdůležitější stát na jevišti a vystupovat se svými přáteli ze skupiny US5. Jay se narodil v Londýně, ale později se sám přestěhoval do Berlína, kde žije se svým otcem. Jay je ze tří sourozenců má dvě malé sestry, dvojčata Kamron a Yasmin, které jsou na svého "velkého bratra" co by úspěšného zpěváka skupiny velmi pyšné, Jay říká že jsou největšími fanynkami US5.Jay umí bezproblémově německy, anglicky i francouzsky.Stejně jako Jay se do Berlína přestěhovali z Ameriky i Richie a Izzy.
A do nově skupiny přibyl místo Mickela Vincenc

Anketa č.16

10. března 2008 v 19:31 | kiki |  Ankety
Po dlouhý době zase anketa...

Moje pátá cenna

9. března 2008 v 16:27 | kiki |  Moje cenny
Ahoj moje další cenka..

Bleskovka č.13-KONEC

6. března 2008 v 21:45 | Kiki |  Bleskovky
1.)Ahoj..
2.)Jak se máš?
3.)Co máš právě teď po pravý straně?
4.)Jak se jmenuješ?
5.)Mám pro tebe někde hlásnout?
6.)Jaký máš zvíře?
7.)Co na diplom?
8.)Tak čau..

Danny Pino

6. března 2008 v 21:36 | Kyky |  Herci

Narozen15. dubna 1974, Beran 33 let
Miami, Florida, USA
Výška
1.83 m
Daniel Pino (Danny) má kubánský původ. Od roku 2002 je ženatý (manželka Lilly) a má syna (Luca Daniel, nar. 15. 2.2006)

Vedle jedné z hlavních rolí v pilotní epizodě "NYPD 2069" Stevena Bochcose ztvárnil i Desi Arnaze v televizním filmu "Lucy". V úspěšném seriálu "The Shield" si zahrál postavu Armadilla. Za další jmenujme "Wives" či "Point of Origon" na HBO nebo "Men, Women and Dogs". Těžiště jeho práce nutno spatřovat spíše na divadelním jevišti. V nedávné době hrál v "Up for Grabs" po boku Madonny na London\'s West End. S Billy Crudupem se představil na Newyorských shakespearovských slavnostech. A hraje v Cold Case "odložené případy" - vyšetřovatel Scott Valens.

Ryan Reynolds

6. března 2008 v 21:23 | kikinka |  Herci
Ryan Rodney Reynolds se narodil 23. října ve Vancouveru v rodině Tammy Reynoldsové - prodavačky a Jimyho Reynoldse - velkoobchodce. Byl nejmladším ze 4 bratrů, jeden z nich je současným Vancouverským strážníkem. Jeho otec též chvíli pracoval na policii. Ryan maturoval na Kitsilianské střední škole ve Vancouveru v roce 1994, následně určitý čas navštěvoval univerzitu v Richmondu.

Ryan Reynolds je především známý díky roly Vana Wildera v komedii SEXY PÁRTY, ukázal se divákům též v kanadském seriálu ODYSSEA. Tehdy mu bylo teprve 16 let. Hrál v u nás málo známém seriálu TWO GUYS AND GIRL, který běžel ve Spojených státech na stanici ABC. Hrál zde studenta medicíny Michaela Bergena.

V roce 2004 získal roli v 3. dílu série Blade. Film ale propadl. Roku 2005 se představil ve filmu 3:15 zemřeš..

Od roku 2002 do roku 2007 byl zamilován do zpěvačky Alanis Morissette, v roce 2004 se dokonce zasnoubili. Svoji píseň "EVERYTHING" věnovala jemu. Začali spolu žít v Ottawě. Až do roku 2006 nezažili žádnou větší hádku. Téhož roku vyšel v časopisu People, že jejich vztah upadá. Tuto zprávu Alanis v jednom rozhovoru zamítla se sdělením, že nemají důvod proč se rozcházet. 3. 2. 2007 se pár v dobrém rozešel, Alanis a Ryan Reynolds nadále zůstávají více než blízkými přáteli.

Ryan Reynolds má "drahý koníček" - choppery. Vlastní dva: Harley-Davidson Springer Softail a Confederate Hellcat.

Goran Visnjic

6. března 2008 v 20:23 | Kikinka |  Herci
193 cm vysoký Chorvatský herec se narodi 9. září 1972 v Sibeniku. Pochází z běžné rodiny. Otec pracoval jako řidič autobusu a matka byla prodavačka v supermarketu. Herectví se začal věnovat už jako mladistvý, v roce 1988 si zahrál ve filmu Braća no materi mladého chorvatského extrémistu. V 18ti letech vstoupil do armády. Je vycvičený jako výsadkář. Po výcviku se dobrovolně nabídnul, že zůstane v armádě další 3 měsíce během války se Srbskem.

Další vzdělání získal na akademii dramatických umění v Zagrebu. Jako mladý herec byl vybrán ke ztvárnění titulní role v Shakespearově Hamletovi. Odsouzeného prince ztvárnil 6x během let 1993-2000 v mezinárodně uznávaném letním divadelním festivalu v Chorvatsku. Vyhrál několik uznávaných cen Orgando. V roce 1998 se objevil v Madonině hudebním klipu The Power Of Goodbye.

Gorana známe hlavně z televizního seriálu Pohotovost, kde ztvárňuje chorvatského lékaře Luku. Během několika epizod ukázal svoje znalosti z Hamleta, když recitoval "Být či nebýt" v chorvatštině. V té samé epizodě nám předvedl dovednosti získané v šermu, při zápase s Carterem. V Pohotovosti účinkuje již 6 sezón 1999-2006 a podepsal smlouvu na další pokračování. Další možnost vidět Gorana jsme měli ve filmu Peacemaker (1997).